Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:02:49
SPONSORZYReplay z jesieni
Liga

Do momentu utraty bramki to Powiślak był w posiadaniu piłki i miał kilka dogodnych sytuacji na zdobycie bramki np. strzał Artura Sułka w 27 minucie, który obronił bramkarz gości. W 36 minucie po składnej akcji bramkę zdobył Kryształ. Od tego momentu nasza drużyna nieco się zagubiła, dlatego w przerwie zostały zrobione dwie zmiany. W drugiej odsłonie Powiślak próbował odmienić losy spotkania jednak zespół z Werbkowic umiejętnie się bronił. W 79 minucie arbiter ukarał Rafała Gizińskiego drugą żółtą kartką - w konsekwencji czerwoną i od tego momentu nasza drużyna grała w osłabieniu. Minutę później akcję sam na sam wybronił Maksymilian Żuber dając jeszcze szansę na remis. Warto jeszcze wspomnieć, że większość uzyskanych w tym meczu żółtych kartek było konsekwencją festiwalu błędów arbitra, po których zawodnicy nie zgadzali się z jego decyzjami. Spotkanie zakończyło się porażką Powiślaka 0:1.

"Całą pierwszą część spotkania byliśmy w posiadaniu piłki. Próbowaliśmy stwarzać dogodne sytuacje, mieliśmy dwie stuprocentowe okazje, które mogliśmy wykorzystać, ale niestety nie udało nam się umieścić piłki w siatce. Trzeba przyznać, że goście zdobyli bramkę po ładnej akcji. To był bodajże ich pierwszy strzał na bramkę. Tak już ostatnio bywa, że my gramy w piłkę, a inni strzelają. Można zatem stwierdzić, iż tradycji stało się zadość." ~ Łukasz Giza.

Skład Powiślaka
Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Rafał Giziński, Rafał Banaszek (62 Maciej Pięta), Adrian Dudkowski (46 Łukasz Mietlicki), Grzegorz Fularski, Mateusz Kamola (74 Kamil Przychodzień), Mateusz Kłyk(46 Damian Kopeć) , Artur Sułek.

5 maja 2018, 16:30 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Kryształ Werbkowice 0:1 (0:1)
Bramka: Adrian Wołoch 36

Żółte kartki: Rafał Giziński x2, Maksymilian Żuber, Grzegorz Fularski, Kamil Przychodzień
Czerwona kartka: Rafał Giziński (za drugą żółtą)

Sędziował: Radosław Sieraj (Chełm)

Artykuł na lubsport.pl
Zdjęcia z meczu
Relacja wideo
Magazyn ligowy

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

03.03.2021, godz. 19:30
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Proch
Pionki
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
-:-
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u