Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 09:38:38

Szawara wybronił mecz
Liga

Mecz z Biłgorajem mimo wielu okazji podbramkowych zakończył się nasz± porażk±. Już w 18 minucie meczu po naszej składnej akcji strzał obronił goalkeeper gospodarzy. Natomiast niespełna dziesięć minut póĽniej po groĽnym strzale z rzutu wolnego piłka leciała ku bramce lecz w ostatniej chwili wybił j± Patryk Grzegorczyk. W 30 minucie Łada wykonywała rzut rożny, po którym piłka leciała wprost na głowę dobrze ustawionego zawodnika rywali jednak Patryk Kędra wyprzedził go. W 32 i 37 minucie odpowiednio strzelali Jakub Wankiewicz oraz Mateusz Kamola lecz gór± z tych pojedynków wychodził bramkarz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej czę¶ci spotkania Powi¶lak napierał na bramkę gospodarzy jednak po jednym z ataków Łada wyprowadziła kontratak. Nasi obrońcy nieco zaspali i prawym skrzydłem pobiegł napastnik rywali, do¶rodkował i bramkę zdobył Damian Rataj. Powi¶lak walczył do końca jednak niesamowite interwencje Łukasza Szawary sprawiły, że nie zdobyli¶my bramki. Spotkanie zakońćzyło się wynikiem 1:0 dla Łady Biłgoraj.

"Nie przypominam sobie pojedynku, w którym stworzyli¶my sobie bodajże siedem stuprocentowych sytuacji. Mecz dziwny, bo mimo naszej gorszej gry, potrafili¶my zagrażać bramce gospodarzy, ale mimo wszystko przegrali¶my. Trochę szkoda, bo do przerwy mieli¶my dwie stuprocentowe okazje, gdzie wystarczyło tylko dobrze uderzyć w piłkę. Po przerwie tych sytuacji było jeszcze więcej [...]" - tak wypowiedział się po meczu trener Giza.