Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 07.03.2021 09:35:32
SPONSORZYMecz walki zakończył się remisem
Liga

Mecz z Hetmanem nie bez powodu został nazwany hitem kolejki. Zmierzyły się ze sobą druga i trzecia drużyna ligi. Obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe jednak nic z tego nie wynikło, górą wychodzili bramkarze oraz obrońcy. W 61 minucie Mateusz Kłyk zdobył bramkę po podaniu Mateusza Kamoli, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Dwadzieścia minut później wspaniałą interwencją wykazał się Maksymilian Żuber, który obronił strzał z sytuacji sam na sam, to samo powtórzył w 89 minucie. Meczową okazję miał w 93 minucie Grzegorz Fularski jednak po jego strzale bramkarz gości wyszedł zwycięsko.

"Był to na pewno mecz walki. Spotkały się drużyny sąsiadujące w tabeli. Jedna i druga chciała wygrać. Spotkanie nie obfitowało w stuprocentowe sytuacje. Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem, nieco mądrzejszym. W drugiej odsłonie – zwłaszcza w pierwszych 15 minutach – cofnęliśmy się zbyt głęboko [...] Szanujemy zdobyty punkt. Po takim meczu remis nikogo nie krzywdzi. Pokazaliśmy, że potrafimy powalczyć z każdym." - tak po meczu wypowiedział się Łukasz Giza.

W meczu z Hetmanem Powiślak zagrał w jednym z dwóch nowych kompletów strojów (gdy dojdzie także drugi, ten będzie trykotem wyjazdowym). Natomiast do informacji dla kibiców przeglądających zdjęcia i materiał wideo: Hetman Zamość zapomniał swojego sprzętu i pożyczył od Wisły Puławy.

Skład Powiślaka
Maksymilian Żuber - Jakub Wankiewicz, Patryk Grzegorczyk, Mateusz Antoniak, Kamil Leszczyński, Grzegorz Fularski, Damian Miazga (63 Adrian Dudkowski), Łukasz Mietlicki (58 Mateusz Kamola), Maciej Pięta (53 Damian Kopeć), Mateusz Kłyk (75 Kamil Przychodzień), Artur Sułek.

11 kwietnia 2018, 17:00 - Końskowola
Powiślak Końskowola - Hetman Zamość 0:0 (0:0)
Bramki: -

Żółte kartki: Patryk Grzegorczyk, Kamil Leszczyński – Jakub Bednara, Dawid Daszkiewicz

Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska)

Artykuł na lubsport.pl
Zdjęcia z meczu
Relacja wideo

Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

07.03.2021, godz. 17:00
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Sokół
Konopnica
Sparingi
13.02,
g. 15:00
POM-Iskra Piotrowice
2:1
21.02,
g. 18:15
Grom Różaniec
6:0
03.03,
g. 19:30
Proch Pionki
2:1
07.03,
g. 17:00
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u