Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.10.2020 05:05:53

Pierwsza ligowa porażka
Liga

W 9. kolejce IV ligi Powiślak grał na wyjeździe z Kryształem Werbkowice. Już na samym początku meczu Grzegorz Fularski miał znakomitą okazję do zdobycia bramki jednak nie wykorzystał jej. W 30 minucie gry Kryształ wykonywał rzut rożny, Maksymilian Żuber próbował wypiąstkować piłkę jednak trafił nią prosto w głowę rywala, po czym piłka znalazła się w siatce. Po tej akcji rywale mieli jeszcze dwie groźne okazje z czego dobrze wyszedł Powiślak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie to Powiślak atakował i przeważał. Rywale próbowali grać z kontry jednak nasi obrońcy przerywali każdy atak. Pomimo wielu prób żaden strzał naszych napastników nie znalazł się w siatce. Bramkarz Kryształu wychodził zwycięsko. Po bardzo wyrównanym spotkaniu mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.