Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 25.10.2020 11:35:08

Dwie czerwone kartki, dwie 100% okazje, remis
Liga

Przed meczem z Lublinianką nasz spiker ogłosił minutę ciszy spowodowaną tragiczną śmiercią zawodnika Garbarni Kurów. Warto wspomnieć, że Powiślak w tym meczu grał z czarnymi opaskami na rękach.
Na początku meczu to Lublinianka miała okazje do strzelenia gola poprzez błąd Jakuba Wankiewicza w 12 minucie gry lecz Maksymilian Żuber znakomicie uratował naszą drużynę przed utratą bramki. W dalszej części obie drużyny były skłonne do zdobycia bramki ale dopiero w 39 minucie idealną okazję wykorzystał Powiślak. Damian Kopeć zrobił rajd na lewej stronie boiska, podał do Macieja Pięty, który wycofał piłkę do Grzegorza Fularskiego a ten zdobył ładną bramkę. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla Powiślaka. W drugiej połowie to Powiślak był drużyną przeważającą. W 54 minucie sędzia główny dopatrzył się faulu Patryka Grzegorczyka na zawodniku z Lublina. Napastnik Lublinianki wykorzystał karnego i widniał wynik 1:1. Po wielu akcjach Powiślaka znakomitą okazję miał Grzegorz Fularski, wyszedł sam na sam z bramkarzem gości a biegnący za nim obrońca sfaulował go i otrzymał czerwoną kartkę. Identyczna sytuacja miała miejsce w doliczonym czasie gry. W 92 minucie zawodnik Lublinianki sfaulował Damiana Kopcia i także otrzymał czerwoną kartkę. Przez te dwie sytuacje mecz zakończył się remisem 1:1.