Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 22.10.2020 10:57:06

Tomasovia pokonana
Liga

Mecz z Tomasovią rozpoczął się ostrzałem bramki Maksymiliana Żubera jednak nasz goalkeeper dobrze wychodził z opresji broniąc strzały. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Okazje do strzelania bramki miały obie drużyny lecz to drużyna z Tomaszowa Lubelskiego zdołała zdobyć gola w 40 minucie. Jeden z zawodników gości wyszedł sam na sam z Maksymilianem Żuberem i pokonał go. W drugiej odsłonie Powiślak ruszył do ataku. Już w 47 minucie Maciej Pięta po grze na małej przestrzeni ładnie uderzył pod poprzeczkę i dał nam remis. W tym meczu nasza drużyna grała dobrze i w ataku i także w obronie czyszcząc piłki rozgrywane przez Tomasovię. Grając konsekwentnie Kamil Leszczyński przeciął atak rywala, zagrał w szesnastkę do Artura Sułka, ten wycofał futbolówkę do Grzegorza Fularskiego, który dołożył nogę i było 2:1. Była to bardzo efektowna bramka. Po tym trafieniu udało się utrzymać wynik i mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 2:1.