Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 29.10.2020 06:44:27

Przełamanie
LigaW dzisiejszym meczu Powi¶lak zmierzył się z beniaminkiem KS Drzewce. W pierwszej połowie wyborn± sytuację do strzelenia bramki mieli przyjezdni. Jeden z zawodników go¶ci był faulowany i sędzie podyktował rzut karny, który obronił Michał Bicki. Chwilę póĽniej, w 31 minucie znakomite podanie otrzymał Marcin Rożek i w sytuacji sam na sam nie dał szans rywalom. Do przerwy KS Drzewce kilkukrotnie zagrozili bramce Powi¶laka ale nasz bramkarz bronił bez zarzutów i obrońcy grali dobrze na linii bramkowej. W 53 minucie Piotrek Chabros dostał zagranie w uliczkę i po piękniej akcji prowadzili¶my 2:0. Po 66 minutach było już 3:0. Michał Tynecki otrzymał podanie od Marcina W±siela i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 70 minucie zawodnik, który asystował przy poprzedniej bramce, Marcin W±siel strzelił 4 bramkę dla Powi¶laka. W drugiej połowie miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. Przy stanie 2:0 dla naszej drużyny, zawodnicy przyjezdnych strzelili w stronę bramki, piłka została wybita z linii bramkowej. Piłkarze z Drzewc protestowali, że bramka padła, jednak sędzia jej nie uznał. Powi¶lak w pełni zasłużenie pokonał KS Drzewce 4:0.

Skład Powi¶laka:
Bicki M. - Chabora T., Saran M., Suszek Mariusz, Cyman R. - Osiak D. ( 52' W±siel M. ), M±czka R. ( 84' Wójcik M.), Chabros P. , M±czka Ł. ( 73' Miturski M.) - Tynecki M. , Rożek M. ( 87' Sokołowski K.)

Powi¶lak Końskowola - KS Drzewce 4:0 (1:0)
Bramki:
31' Rożek M., 53' Chabros P., 66' Tynecki M., 70' W±siel M.

Sędziował: Nastalski Mariusz