Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 02.03.2021 03:01:01

Czarny kwiecień
Liga

Kwiecień nie był udany w wykonaniu piłkarzy Powi¶laka. 30 kwietnia nasi piłkarze grali mecz w Końskowoli z Uni± Hrubieszów, która od dawna nie wygrała na boiskach rywali. Dawało to nadzieję, że uda się w końcu osi±gn±ć pozytywny wynik. Niestety po pierwszych 15 minutach Powi¶lak przegrywał już 0:2, a jeszcze przed przerw± stracił trzeci± bramkę i można było powiedzieć, że jest już "po meczu". W drugiej połowie nasi piłkarze zagrali lepiej niż przed zmian± stron, ale wystarczyło to na zdobycie tylko jednej bramki. W 77. minucie na bramkę go¶ci uderzał Damian Kopeć. Bramkarz Unii wybił piłkę, do której dopadł Krystian Brudz i z bliskiej odległo¶ci strzelił honorow± bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a bilans kwietniowych spotkań Powi¶laka to pięć meczów i pięć porażek.