Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:43:44

Tomasovia lepsza od Powi¶laka
Liga

W IX kolejce ligowej Powi¶lak przegrał drugi mecz na własnym boisku. Lepszy od gospodarzy okazał się kolejny spadkowicz z III ligi, Tomasovia Tomaszów Lubelski. Bramka otwieraj±ca wynik meczu padła w 26. minucie. Po Ľle wykonanym rzucie rożnym przez piłkarzy Powi¶laka, Tomasovia przeprowadziła kontratak zakończony bramk±. Go¶cie podwyższyli wynik chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy. Przy próbie interwencji Michał Bicki sfaulował zawodnika Tomasovii w polu karnym, a jedenastka została zamieniona na bramkę. W 54. minucie było już 0:3, a po kolejnych sze¶ciu zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego prowadzili już czterema bramkami. W 76. minucie piłkę w pole karne do¶rodkowywał Michał Chwiszczuk, a po nieudanej interwencji bramkarza Tomasovii, do futbolówki dopadł Maciej Pięta, który strzelił honorow± bramkę dla Powi¶laka. Ostatecznie mecz zakończył się sprawiedliwym zwycięstwem Tomasovii 1:4.