Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C2 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 20.10.2020 05:36:21

Zasłużone zwycięstwo
Liga

Jednym z najdalszych wyjazdów Powiślaka w IV lidze była wyprawa do Hrubieszowa na mecz z Unią. Daleka podróż została wynagrodzona zdobyciem trzech punktów po wygranej 1:2. Początek spotkania należał do Powiślaka, który w 3. minucie wyszedł na prowadzenie po bramce Damiana Kopcia. W 19. minucie Unia wyrównała i remisem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Decydująca o zwycięstwie bramka padła w 57. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową Patryka Grzegorczyka. Unia starała się zdobyć wyrównującą bramkę, na szczęście dla Powiślaka, bezskutecznie.