Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 27.02.2021 05:29:33

Solidna porażka w Chełmie
Liga

Pod dwóch ligowych porażkach Powi¶lak grał wyjazdowe spotkanie z kolejnym wymagaj±cym rywalem, Chełmiank± Chełm. Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, który po dziewięciu minutach gry wyszli na prowadzenie. Po pół godzinie gry było już 2:0, bł±d defensywy Powi¶laka bezwzględnie wykorzystał zawodnik Chełmianki. W 34. minucie piłkarz z Chełma uderzył piłkę zza pola karnego, a ta wpadła w samo okienko bramki strzeżonej przez Mateusza Krawczaka. W drugiej połowie Powi¶lak strzelił kontaktow± bramkę po do¶rodkowaniu Michała Chwiszczuka i strzale głow± Patryka Grzegorczyka. Niestety, bramka okazała się jedynie honorow±, w przeciwieństwie do Chełmianki, która dorzuciła do swojego dorobku kolejne dwa trafienia.