Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 25.10.2020 12:00:54

Dramat Powi¶laka w doliczonym czasie gry
Liga

W IV kolejce IV ligi Powi¶lak poniósł pierwsz± porażkę w tym sezonie. Od naszych zawodników lepsi okazali się piłkarze Górnika II Łęczna. Od 4. minuty spotkania to Powi¶lak prowadził po bramce Sławomira Radzikowskiego z rzutu karnego. Również górnicy mieli swoj± okazję na bramkę z jedenastu metrów, ale gór± był Mateusz Krawczak. Jeszcze przed przerw± Górnik zdołał wyrównać i do przerwy 1:1. W drugiej połowie Powi¶lak wyszedł na prowadzenie po bramce Sławomira Radzikowskiego w 70. minucie, ale końcówka spotkania należała do zawodników z Łęcznej. W pierwszej z doliczonych minut piłkarze Górnika wyrównali, a po kolejnych trzech zdobyli bramkę na 3:2. Chwilę póĽniej sędzia zakończył emocjonuj±cy mecz.

Skład Powi¶laka
Mateusz Krawczak - Sebastian Gołębiowski, Grzegorz Mulawa, Rafał Banaszek, Kamil Leszczyński, Maciej Pięta (75' Krystian Salamandra), Karol Niećko (75' Jakub Wankiewicz), Artur Sułek, Kamil Przychodzień, Michał Chwiszczuk (87' Mateusz Kamola), Sławomir Radzikowski (80' Damian Kopeć)

20 sierpnia 2016, 17:00 - Łęczna (boisko GKS Górnik)
Górnik II Łęczna - Powi¶lak Końskowola 3:2 (1:1)
Dariusz Jarecki 45, Piotr Okuniewicz 90, Tytus Krylyuk 90 - Sławomir Radzikowski 4 (k), 70

Żółta kartki: Przychodzień

Sędziował Kacper Czarnota (Chełm)

W pierwszej połowie Górnik II nie wykorzystał rzutu karnego (Mariusz Krawczak obronił).