Logowanie
Login:  
Hasło:  
 
Strona główna Klub Seniorzy Rezerwy Trampkarz C1 Młodzik D1 Orlik E2 Serwis Hosting zapewnia eHost.pl | 26.01.2021 10:14:56
SPONSORZYTrampkarze starsi na turnieju QED Football Cup w Łodzi
Drużyny juniorskie

W sobotę 16 stycznia zespół trampkarzy starszych weźmie udział w turnieju QED Football Cup w Łodzi. Podopieczni Michała Bickiego swoje zmagania rozpoczną o godzinie 9:45, a ich pierwszym rywalem będzie drużyna Zjednoczeni Stryków. Cały turniej będzie transmitowany na żywo na YouTube (link pod postem). Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Dziękujemy za pomoc w organizacji transportu firmie RG-Auto Radosław Goljanek.

Mecze Powiślaka
09:45 - Zjednoczeni Stryków
11:45 - Gatta Zduńska Wola
13:00 - Metalowiec Łódź
14:15 - MPK Boruta Zgierz

Zapis transmisji live z turnieju
Post na Facebook'u

Odwołane sparingi i późniejsze rozpoczęcie przygotowań
Klub

Rok 2021 nie rozpoczął się najlepiej dla drużyn amatorskich w Polsce.

Podopieczni Roberta Chmury mieli początkowo zacząć przygotowania do rundy wiosennej 11 stycznia, jednak wprowadzenie przez rząd "narodowej kwarantanny" zmusiło nas do przesunięcia terminu o tydzień później. Jak się okazało nie była to jedyna zmiana. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Minister Zdrowia Adam Niedzielski oraz Minister Edukacji Narodowej Przemysław Czarnek poinformowali o nowych decyzjach dotyczących walki z pandemią koronawirusa. Zakaz trenowania i rozgrywania meczów został przedłużony do 31 stycznia. W związku z tym mecze sparingowe z Chełmianką Chełm oraz Powiślanką Lipsko planowane na 23 oraz 30 stycznia zostały odwołane, a piłkarze Powiślaka rozpoczną przygotowania 1 lutego.

Na chwilę obecną drużyny dziecięce i młodzieżowe będące członkami PZPN i danego WZPN oraz uczestniczące we współzawodnictwie sportowym mogą trenować i grać w czasie "kwarantanny narodowej". Warunkiem jest uzyskanie stosownego zaświadczenia od Wojewódzkiego Związku Piłki Nożnej. Takie zaświadczenie otrzymał nasz klub, w związku z powyższym wszystkie grupy młodzieżowe Powiślaka odbywają aktualnie treningi.

W razie jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco.

Post na Facebook'u

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021!


Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze
oraz samych szczęśliwych dni
w Nowym Roku
życzą
Zarząd, Trenerzy i Zawodnicy
Klubu Sportowego Powiślak Końskowola
Orlicy młodsi na turniejach w Warszawie i Sobolewie
Drużyny juniorskie

Drużyna orlików młodszych prowadzona przez trenera Rafała Banaszka w miniony weekend miała dość napięty grafik. W sobotę 19 grudnia zespół wziął udział w świątecznym turnieju Warszawskie Granie, natomiast w niedzielę 20 grudnia zagrał na hali w Sobolewie w turnieju Orlen Cup. Wartościowe doświadczenie z pewnością zaowocuje w przyszłości.


Po raz kolejny dziękujemy naszemu sponsorowi Lubelskiemu Banku Spółdzielczemu w Końskowoli, a także Panu Ryszardowi Mączce za pomoc w organizacji wyjazdu.

Post na Facebook'u

Powiślak Końskowola wziął udział w ePucharze Polski w FIFA 21
Puchar Polski

Aktualnie mamy przerwę od boiskowych zmagań. W związku z tym Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił organizację wirtualnych rozgrywek o Puchar Polski, w których nasz klub wziął udział.

Etap regionalny FIFA 21 w grupie 4 odbył się w piątek 18 grudnia. Barwy Powiślaka Końskowola reprezentowali Wiktor Kęska oraz Adrian Suszek, którzy znaleźli się w półfinale rozgrywek gdzie ulegli 8:5 drużynie LKS Spójnia Osiek. Jak się później okazało ten właśnie zespół pokonał w finale Luxiona AZS UMCS Lublin awansując do etapu centralnego.

Dziękujemy reprezentantom za udział i gratulujemy dobrego wyniku!

Post na Facebook'u

Strona 1 z 357 1 2 3 4 > >>
Mecze
Następny mecz | Poprzedni mecz

Mecz
towarzyski

06.02.2021, godz. ??:??
-:-
(-:-)
Powiślak
Końskowola
Orion
Niedrzwica
Sparingi
06.02,
g. ??:??
Orion Niedrzwica
-:-
13.02,
g. ??:??
POM-Iskra Piotrowice
-:-
20.02,
g. ??:??
Grom Różaniec
-:-
27.02
g. ??:??
Wisła Puławy
-:-
06.03,
g. ??:??
Sokół Konopnica
-:-
Zajrzyj
LZPN
90minut
Lubsport
Wspólnota Puławska
Wisła Puławy
Powiślak na Facebook'u